Przyjaciele

Ewa Bielecka - Artysta Plastyk - autor przyszłych okładek SMB Group, autor grafiki na stronach SMB Group i Waldka Jochera

Strona internetowa: - Ewa Bielecka

Ewa Bielecka - malarka, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie na Wydziale Wychowania Artystycznego. Pasjonuje się rękodzielnictwem.

 "Pomaganie jest dla mnie czymś naturalnym. To chyba kwestia genów. Niewątpliwie zawdzięczam to moim rodzicom. Mama wpoiła mi miłość, dobro, potrzebę pomagania innym. Więc kiedy zaproponowano mi abym wsparła Fundację Ronalda McDonalda, bez wahania się zgodziłam."

 Tworzy oryginalne użytkowe formy z filcu, które z jednej strony są prawdziwą sztuką, mają charakter ozdobny, a z drugiej posiadają wartość użytkową. Ma duszę odkrywcy, jako artystka chce wszystkiego spróbować, dlatego też nie skupia się na jednej formie przekazu.

Z pasją uczy zarówno siebie, jak i innych – prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Moim zdaniem (Marek) to nie przypadek, że nowa książka Waldemara Jochera ukazuje się pomiędzy świętami katolickimi a buddyjskimi. Autor jest ponad wszystkim, a przede wszystkim ponad SŁOWEM ! Kreuje JE. - kup a sam się przekonasz

Waldemar Jocher - Facebook:

 

Strona internetowa Waldka i zamówienia książki

Wikipedia - informacje o Waldku

Zaprzyjaźniony z naszym zespołem poeta, którego czwarty tom poetycki właśnie się ukazał. "PIEŚNI (do_)_WIDZENIA ", bo taki ma tytuł ta książka został wydany przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział w Łodzi przy współpracy z Instytutem Literatury w Krakowie.

Waldemar Jocher – urodzony 14.11.1970 r. w Prudniku. Autor czterech tomów poezji:

 1. „Reszta tamtego ciała” - wydany w Instytucie Mikołowskim w 2009 r.

2. „Przetrwalnik” - wydany w Hubie Wydawniczym „Rozdzielczość Chleba” w 2015 r.

3, „Incipit” - wydany w Instytucie Mikołowskim w 2017 r.

4. "Pieśni (do_)_ WIDZENIA " wydany przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi 2020 rok